Kontaktai Svetainės žemėlapis
Naujienos|Organizacija|Konsultacijos|Pacientų klausimai|Straipsniai|Mokomoji medžiaga|Kontaktai
Enterinio maitinimo centras


Draugija „ Enterinio maitinimo centras“ vienija žmones, kuriems dirbtinis maitinimas neišvengiama kasdienybė, jų artimuosius ir slaugytojus, kuriems dirbtinis maitinimas kasdieninė pareiga, medicinos darbuotojus, kuriems dirbtinis maitinimas kasdieninis darbas, taip pat visus žmones neabejingus šiai problemai.

Pagrindinis organizacijos tikslas, kad visi, kuriems reikalingas dirbtinis maitinimas gautų nemokamą kvalifikuotą pagalbą, nes gyventi nebadaujant yra visų mūsų teisė.

Plačiau apie organizacijąApie organizaciją

Enterinio maitinimo centras – pelno nesiekianti draugija.
Mūsų keliamas tikslas – padėti visiems, kuriems yra iškilęs dirbtinio maitinimo poreikis.

Organizacijos įkurimo ir atsiradimo viena pagrindinių priežasčiu – kvalifikuotos pagalbos nebuvimas ligoniui gydantis ambulatoriškai. Gydymo įstaigos suteikia pagalbą ir koncentruojasi į medikamentinį gydymą, tačiau tai gali vykdyti tik trumpą laiką, vėliau ligoniui pratęsiant gydymą namuose – iškyla kvalifikuotos slaugos trūkumas. Ypač tai aktualu esant sudėtingiems susirgimams, pvz. onkologiniams.

Vienyjame ne tik dirbtinės mitybos specialistus, bet ir farmacininkus, bendrosios praktikos gydytojus, bei žmones, kurie pritaria mūsų tikslui.

Didžiausias atpildas mums - Jūsų pritarimas mūsų veiklai. Džiaugiamės didėjančiomis mūsų organizacijos narių gretomis, ir jei esate susidūrę su dirbtinio maitinimo problema, kviečiame tapti mūs organizacijos nariu.

Mūsų rekvizitai:

Draugija Enterinio Maitinimo Centras
- Teisinis statusas: Asociacija
- Registracijos adresas: Kauno pl. 1, Išlaužas, Prienų raj.

    2007© Enterinio maitinimo centras - pelno nesiekianti draugija. Visos teisės saugomos.